Działdowo: Śmiertelny wypadek na ulicach Działdowa - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Działdowo: Śmiertelny wypadek na ulicach Działdowa

Działdowscy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na jednej z ulic miasta. Kierujący osobówką zjechał na przeciwległy pas ruch i uderzył w jadące z naprzeciwka inne auto. W wyniku odniesionych obrażeń kierujący pierwszego auta zmarł, natomiast kierująca drugim samochodem i 10-letni pasażer zostali przewiezieni do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Do wypadku doszło w piątkowy (30.06.2017) wieczór około godz. 19:30 na ul. Lidzbarskiej w Działdowie. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący osobowym suzuki, na łuku drogi z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył czołowo w prawidłowo jadącego z przeciwka citroena.

  • Miejsce zdarzenia drogowego #1
    Miejsce zdarzenia drogowego #1
  • Miejsce zdarzenia drogowego #2
    Miejsce zdarzenia drogowego #2
  • Miejsce zdarzenia drogowego #3
    Miejsce zdarzenia drogowego #3

W wyniku zdarzenia i odniesionych obrażeń kierujący suzuki podczas transportu do szpitala zmarł. Natomiast kierująca citroenem wraz z 10-letnim dzieckiem została przewieziona do szpitala w Działdowie. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

(KR/TM)