Gołdap: Od kradzieży sklepowej do aresztu - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gołdap: Od kradzieży sklepowej do aresztu

Gołdapscy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży sklepowej. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że 56-letnia mieszkanka miasta została ujęta przez ochronę za kradzież artykułów spożywczych. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że Dorota D. była poszukiwana przez sąd, do odbycia kary pozbawiania wolności również za kradzieże. Kobieta trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną jej karę.

W miniony wtorek (18.04.17 r), oficer dyżurny gołdapskiej komendy, został powiadomiony przez pracowników ochrony jednego z marketów o ujęciu sprawcy kradzieży sklepowej.

Na miejscu policjanci ustalili, że 56-latka dokonała kradzieży artykułów spożywczych. Za popełnione wykroczenia mundurowi ukarali kobietę mandatem karnym. Na tym jednak policjanci interwencji nie zakończyli. Podczas sprawdzenia danych osobowych w policyjnych systemach, okazało się, że Dorota D. była poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności również za kradzieże. Zgodnie z dyspozycją sądu, 56 – latka trafiła już do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną jej karę.

 

Ab/kw