Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KMP Elbląg

Elbląg: Policjanci zatrzymali mężczyznę, który dotkliwie pobił swoją babcię

Policjanci z Elbląga zatrzymali agresywnego 26-latka, który dotkliwie pobił swoją 70-letnią babcię. Mężczyzna nie kwestionował swojej winy. Przyznał, że babcia go… denerwowała. Za uszkodzenie ciała grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Wczoraj po południu funkcjonariusze interweniowali w jednym z mieszkań na ulicy Browarnej w Elblągu. Tam zatrzymali 26-latka, który pobił swoją 70-letnią babcię. Kobieta miała zasinienia pod oczami i ogólne obrażenia na całym ciele. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna pobił ją 1 listopada, a pokrzywdzona zgłosiła to dzień później. Ta zwłoka wynikała z obawy przed wnukiem, który po pobiciu groził kobiecie i uniemożliwiał kontakt telefoniczny z rodziną i policją. Pokrzywdzona wyszła z domu dopiero jak wnuk zasnął. Trafiła pod opiekę rodziny i zdarzenie zgłosiła funkcjonariuszom. Ci, zaraz po tej informacji, zatrzymali 26-latka w mieszkaniu. Przyznał się policjantom i powiedział, że … babcia go denerwowała.

Mężczyzna odpowie za uszkodzenie ciała. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Wcześniej miał problemy z narkotykami i dopalaczami.

js/in