Kętrzyn: Pobili mężczyznę - zostali zatrzymani - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Kętrzyn

Kętrzyn: Pobili mężczyznę - zostali zatrzymani

Kętrzyńscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy w Kętrzynie przy ul. Sikorskiego pobili mieszkańca miasta. 22-letni Jakub Sz. i 19-letni Szymon S. bez powodu uderzali pokrzywdzonego pięściami oraz kopali po głowie i całym ciele. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec podejrzanych środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz opuszczania kraju. Teraz za swoje postępowanie będą tłumaczyć się przed sądem. Za przestępstwo, o które są podejrzani, grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Do zdarzenia doszło 21czerwca br. w Kętrzynie przy ul. Sikorskiego. Tam dwóch młodych mężczyzn pobiło jednego z mieszkańców miasta. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że idąc ulicą został zaczepiony przez 22-letniego Jakuba Sz. i 19-letniego Szymona S. Napastnicy bez powodu uderzali pokrzywdzonego pięściami oraz kopali nogami po głowie i całym ciele. Poszkodowany doznał ogólnych obrażeń. Zgromadzony materiał dowodowy  pozwolił funkcjonariuszom ustalić i zatrzymać sprawców pobicia. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Na wniosek policjantów prokurator zastosował wobec  22  i 19-latka środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz zakaz opuszczania kraju.

Teraz za swoje postępowanie będą tłumaczyć się przed sądem.   Za przestępstwo, o które są podejrzani, grozi im kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.