Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Kętrzyn

Kętrzyn: Wtargnął do mieszkania, pobił 28-latka, ukradł 0,5 kg cukierków i 2 bombonierki. Napastnik tymczasowo aresztowany

Na wniosek policji i prokuratury miejscowy sąd rejonowy aresztował na miesiąc 17-letniego Szymona K. Podejrzany wtargnął do jednego z mieszkań na terenie Kętrzyna i dotkliwie pobił 28-letniego mężczyznę. 17-latek z mieszkania pokrzywdzonego ukradł 50 złotych, pół kilograma cukierków oraz dwie bombonierki. Teraz Szymon K. odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.

O rozboju kętrzyńskich policjantów poinformował ojciec pokrzywdzonego. Z relacji zgłaszającego wynikało, że do mieszkania jego syna wtargnął młody chłopak. Napastnik przewrócił  28-latka na podłogę, bił pięściami oraz  kopał po całym ciele. Mężczyzna z mieszkania ukradł pieniądze w kwocie 50 złotych, pół kilograma cukierków oraz dwie bombonierki. Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego na podstawie uzyskanych informacji ustalili sprawcę oraz zebrali dowody wystarczające na zatrzymanie go i przedstawienie zarzutu rozboju. 17-letni Szymon K. został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. W miniony piątek na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Kętrzynie aresztował mężczyznę na  miesiąc. Grozi mu kara do 12 lat więzienia.