Region: W trosce o bezpieczne ferie na Warmii i Mazurach
Dbanie o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w czasie ferii jest dla policjantów zimowym priorytetem. Zagrożeń, z którymi mogą zatknąć się odpoczywający uczniowie jest wiele. Czyhają one na nich nie tylko w miejscach zorganizowanego wypoczynku, ale także w ich najbliższym otoczeniu. Dlatego policjanci jeszcze przed feriami rozpoczęli spotkania z dziećmi i ich opiekunami, by w trakcie rozmów uświadomić im na co zwracać uwagę i czego się wystrzegać, by czas ferii minął spokojnie, radośnie i bezpiecznie. Spotkania te będą kontynuowane także w czasie ferii w miejscach zorganizowanego wypoczynku.