Tag morąg
Rozmiar czcionki
- Morąg: Zapraszamy na turniej piłki nożnej. Zagrają w szczytnym celu! Już w najbliższą sobotę w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu przy ul. Mickiewicza 25 odbędzie się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Morągu oraz NSZZ Policjantów. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Morąga. Drużyny rywalizować będą w szczytnym celu, gdyż całość środków zostanie przekazana na pomoc w rehabilitacji Sebastianka, synka policjantki z Komisariatu Policji w Morągu. Serdecznie zapraszamy.
- Ostróda / Morąg: Tymczasowy areszt dla sprawcy rozboju 36- letni mieszkaniec powiatu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna pobił swojego znajomego i ukradł mu pieniądze. Bojąc się konsekwencji prawnych ukrywał się przed organami ścigania. Nie uniknie jednak odpowiedzialności. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
- Ostróda, Morąg: Tymczasowy areszt wobec sprawcy przemocy domowej Policjanci zatrzymali 29-latka podejrzanego o znęcanie się nad swoją żoną. Wobec mężczyzny, który od kilku miesięcy był sprawcą przemocy domowej sąd zastosował tymczasowy areszt. Kamilowi D. za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
- Ostróda/Morąg: Areszt i dozór dla sprawców rozboju Policjanci z Morąga zatrzymali 29- i 36-latka. Mężczyźni pod sklepem zaatakowali 40-latka, którego pobili i okradli. Postanowieniem sądu 29-latek trafił na najbliższe 3 miesiące do aresztu śledczego, drugi z napastników został objęty policyjnym dozorem. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
- Ostróda/Morąg: Nastolatkowie odpowiedzą za najście i pobicie Policjanci z Ostródy zatrzymali dwóch nastolatków, którzy w miniony piątek wtargnęli do jednego z mieszkań w gminie Morąg i zaatakowali jego właściciela. Agresja 15 i 16-latka wynikała z tego, że 48-latek odmówił im, gdy ci poprosili go o zakup alkoholu dla nich. Nastolatkowie zostali już przesłuchani, a ich sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
- Ostróda/Morąg: Podejrzani o włamanie do automatów do gier zatrzymani Kara nawet 15 lat pozbawienia wolności może grozić 31-letniemu mężczyźnie, który włamał się i ukradł pieniądze z automatów do gier na terenie Miłomłyna. Tak wysokie zagrożenie karą wynika z tego, że Paweł Ś. działał w warunkach tzw. recydywy. Wcześniej, za podobne przestępstwa kilka lat spędził w więzieniu. Jego 19-letniemu koledze, który włamywał się razem z nim, może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
- Ostróda/Morąg: Policyjna "Szlachetna Paczka" W ramach akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka" policjanci i pracownicy cywilni z Morąga przygotowali prezenty dla potrzebującej rodziny. Wśród przekazanych rzeczy znalazła się żywność, odzież, a także wymarzone prezenty dla dzieci.
- Ostróda/Morąg: Wyjaśniają okliczności wypadku, w którym zginął pasażer Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w pobliżu miejscowości Jędrychówko pod Morągiem. Kierowca jadący w stronę Morąga stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrożne drzewo, wypadł z drogi, po czym jego auto stanęło w płomieniach. 24-letni kierowca z licznymi obrażeniami i poparzeniami trafił do szpitala w Olsztynie. Pasażera niestety nie udało się uratować. Trwa ustalanie wszystkich przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
- Ostróda/Morąg: Wyniósł z garażu elektronarzędzia i przewody. Został zatrzymany Morąscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z garażu na terenie gminy Morąg. 35-latek z pomieszczenia wyniósł m. in. elektronarzędzia i przewody elektroniczne, których wartość wyceniono na kwotę 1500 zł. Krzysztof S. przyznał się do przedstawionego zarzutu. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
- Ostróda/Morąg: Zatrzymany sprawca napadu, kradzieży i podpaleń. Policjanci wnioskują o areszt dla niego i jego wspólnika, z którym napadł na mieszkankę powiatu Morąscy policjanci zatrzymali Marka R. podejrzanego o kilka kradzieży z włamaniem i podpalenia. Okazało się, że ten sam mężczyzna w ubiegłą sobotę wspólnie z Michałem J. napadł na mieszkankę Miłakowa. 44- i 27-latek zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Policjanci wnioskują do Prokuratora i Sądu o ich tymczasowe aresztowanie. Teraz grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.
Morąg: Zapraszamy na turniej piłki nożnej. Zagrają w szczytnym celu!
Już w najbliższą sobotę w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Morągu przy ul. Mickiewicza 25 odbędzie się II Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Komisariatu Policji w Morągu oraz NSZZ Policjantów. Honorowy patronat nad imprezą objął Burmistrz Miasta Morąga. Drużyny rywalizować będą w szczytnym celu, gdyż całość środków zostanie przekazana na pomoc w rehabilitacji Sebastianka, synka policjantki z Komisariatu Policji w Morągu. Serdecznie zapraszamy.
Ostróda / Morąg: Tymczasowy areszt dla sprawcy rozboju
36- letni mieszkaniec powiatu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna pobił swojego znajomego i ukradł mu pieniądze. Bojąc się konsekwencji prawnych ukrywał się przed organami ścigania. Nie uniknie jednak odpowiedzialności. Został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.
Ostróda, Morąg: Tymczasowy areszt wobec sprawcy przemocy domowej
Policjanci zatrzymali 29-latka podejrzanego o znęcanie się nad swoją żoną. Wobec mężczyzny, który od kilku miesięcy był sprawcą przemocy domowej sąd zastosował tymczasowy areszt. Kamilowi D. za popełnione przestępstwo może grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Ostróda/Morąg: Areszt i dozór dla sprawców rozboju
Policjanci z Morąga zatrzymali 29- i 36-latka. Mężczyźni pod sklepem zaatakowali 40-latka, którego pobili i okradli. Postanowieniem sądu 29-latek trafił na najbliższe 3 miesiące do aresztu śledczego, drugi z napastników został objęty policyjnym dozorem. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara do 12 lat pozbawienia wolności.
Ostróda/Morąg: Nastolatkowie odpowiedzą za najście i pobicie
Policjanci z Ostródy zatrzymali dwóch nastolatków, którzy w miniony piątek wtargnęli do jednego z mieszkań w gminie Morąg i zaatakowali jego właściciela. Agresja 15 i 16-latka wynikała z tego, że 48-latek odmówił im, gdy ci poprosili go o zakup alkoholu dla nich. Nastolatkowie zostali już przesłuchani, a ich sprawą zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
Ostróda/Morąg: Podejrzani o włamanie do automatów do gier zatrzymani
Kara nawet 15 lat pozbawienia wolności może grozić 31-letniemu mężczyźnie, który włamał się i ukradł pieniądze z automatów do gier na terenie Miłomłyna. Tak wysokie zagrożenie karą wynika z tego, że Paweł Ś. działał w warunkach tzw. recydywy. Wcześniej, za podobne przestępstwa kilka lat spędził w więzieniu. Jego 19-letniemu koledze, który włamywał się razem z nim, może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.
Ostróda/Morąg: Policyjna "Szlachetna Paczka"
W ramach akcji charytatywnej "Szlachetna Paczka" policjanci i pracownicy cywilni z Morąga przygotowali prezenty dla potrzebującej rodziny. Wśród przekazanych rzeczy znalazła się żywność, odzież, a także wymarzone prezenty dla dzieci.
Ostróda/Morąg: Wyjaśniają okliczności wypadku, w którym zginął pasażer
Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w pobliżu miejscowości Jędrychówko pod Morągiem. Kierowca jadący w stronę Morąga stracił panowanie nad samochodem, uderzył w przydrożne drzewo, wypadł z drogi, po czym jego auto stanęło w płomieniach. 24-letni kierowca z licznymi obrażeniami i poparzeniami trafił do szpitala w Olsztynie. Pasażera niestety nie udało się uratować. Trwa ustalanie wszystkich przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.
Ostróda/Morąg: Wyniósł z garażu elektronarzędzia i przewody. Został zatrzymany
Morąscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży z garażu na terenie gminy Morąg. 35-latek z pomieszczenia wyniósł m. in. elektronarzędzia i przewody elektroniczne, których wartość wyceniono na kwotę 1500 zł. Krzysztof S. przyznał się do przedstawionego zarzutu. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Ostróda/Morąg: Zatrzymany sprawca napadu, kradzieży i podpaleń. Policjanci wnioskują o areszt dla niego i jego wspólnika, z którym napadł na mieszkankę powiatu
Morąscy policjanci zatrzymali Marka R. podejrzanego o kilka kradzieży z włamaniem i podpalenia. Okazało się, że ten sam mężczyzna w ubiegłą sobotę wspólnie z Michałem J. napadł na mieszkankę Miłakowa. 44- i 27-latek zostali zatrzymani i usłyszeli już zarzuty. Policjanci wnioskują do Prokuratora i Sądu o ich tymczasowe aresztowanie. Teraz grozi im kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.