Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wielokrotnie kradł ze sklepów. Był poszukiwany, usłyszał 5 zarzutów i trafił za kraty

Młody mieszkaniec Bartoszyc był wielokrotnym powodem policyjnych interwencji. 20 – latek często kradł z miejscowych sklepów. Ostatnio pod koniec stycznia chciał wyjść ze sklepu z kradzionym telewizorem. Od tamtego czasu skrupulatnie unikał policjantów. W rezultacie i tak wpadł w ich ręce. Mężczyzna ma na konie wyrok 4 miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże, a do tego usłyszał kolejnych 5 zarzutów. Czeka go proces i kolejna kara. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

We wtorek (02.02.2023 r.) chwilę przed godz. 15:00 policjanci patrolujący Bartoszyce zauważyli doskonale znanego im mężczyznę, który był poszukiwany. 20 – latek, od czasu ostatniej kradzieży był nieuchwytny. W ostatnich dniach stycznia wszedł do miejscowego sklepu z AGD i RTV chwycił za telewizor i chciał wyjść. Powstrzymała go pracownica sklepu. Mężczyzna zostawił telewizor i zniknął. Ukrywał się do dnia zatrzymania.

Mieszkaniec Bartoszyc usłyszał 4 zarzuty kradzieży o łącznej wartości strat ponad 3300 złotych i zarzut usiłowania kradzieży telewizora o wartości 799 złotych. W związku z ciążącym na nim wyrokiem 4 miesięcy pozbawienia wolności trafił do zakładu karnego.

Jego pobyt za kratami może się przedłużyć, bo za kolejne popełnione przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Nagranie rozpoczyna plansza z napisem Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach, następnie widać moment wprowadzenia osoby zatrzymanej przez policjantów do radiowozu. Nagranie kończy nagranie plansza z napisem Komenda Powiatowa Policji w Bartoszycach.

Film bartoszyce1.mp4

Pobierz plik bartoszyce1.mp4 (format mp4 - rozmiar 10.55 MB)

 

 

(mk/kh)

Powrót na górę strony