Pijany i bez uprawnień uderzył w drzewo - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany i bez uprawnień uderzył w drzewo

Kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi 25-latkowi z gminy Lubomino, który pijany jechał osobowym audi. Mężczyzna z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Trafił do szpitala. 25-latek nie miał uprawnień do kierowania.

Informacja o zdarzeniu na trasie Wolnica – Różyn w gminie Lubomino trafiła wczoraj (09.10.19) do oficera dyżurnego około godz. 23.00. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mieszkaniec gminy wyjeżdżając z łuku drogi z nieznanych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na prawy pas jezdni i uderzył w drzewo.  Mężczyzna został zakleszczony w pojeździe, pomocy udzielali mu strażacy. 25-latek podróżował sam.

Jak się okazało 25-latek był pijany – miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Audi, którym kierował mężczyzna, nie posiadało ważnych badań technicznych pojazdu. 25-latek z ogólnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Olsztynie. Mundurowi zabezpieczyli auto na policyjnym parkingu i zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

(mk/rj)

  • samochód biorący udział w wypadku