Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł perfumy, aby je sprzedać. Został zatrzymany przez policjantów

Węgorzewscy policjanci zatrzymali 22-latka podejrzanego o kradzież 4 flakonów z perfumami w jednej z miejscowych drogerii. Mężczyzna dwukrotnie wyszedł ze sklepu z markowymi przedmiotami o łącznej wartości ponad 1000 złotych. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W piątek (16.08.2019) węgorzewscy policjanci zostali poinformowani, że na terenie jednej z drogerii doszło do kradzieży. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali 22-letniego mieszkańca powiatu olsztyńskiego. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że mężczyzna miał ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Kryminalni zabezpieczyli monitoring oraz przesłuchali obsługę sklepu. Okazało się, że 22-latek w dniu 29 lipca oraz 8 sierpnia tego roku ukradł 4 flakony z perfumami o łącznej wartości ponad 1000 zł.

Kryminalni przedstawili mieszkańcowi powiatu olszyńskiego 2 zarzuty kradzieży do których się przyznał. Mężczyzna powiedział funkcjonariuszom, że kradł perfumy, aby potem je sprzedać. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(af/aj)