Wpadł w poślizg i uderzył w drzewo - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Lidzbark Warmiński

Wpadł w poślizg i uderzył w drzewo

O ogromnym szczęściu może mówić kierowca audi, który wpadł w poślizg i odbijając się od skarpy uderzył w przydrożne drzewo. Jego auto było bardzo zniszczone. 43-latek z obrażeniami głowy trafił do szpitala w Olsztynie. Do zdarzenia doszło na trasie Lidzbark Warmiński – Dobre Miasto.

Oficer dyżurny lidzbarskiej policji otrzymał wczoraj (08.07.19) po godz. 8.00, telefoniczne zgłoszenie, że na drodze K-51, za m. Miłogórze doszło do wypadku drogowego. Na miejscu policjanci ustalili, ze kierujący pojazdem m-ki Audi na olsztyńskich nr rejestracyjnych, stracił panowanie nad pojazdem i wpadł w poślizg. Kierujący zjechał na przeciwległy pas jezdni i odbijając się od przydrożnej skarpy uderzył tyłem pojazdu w przydrożne drzewo. 43-latek może mówić o dużym szczęściu. Mężczyzna z niegroźnym urazem głowy został przetransportowany przez załogę karetki do szpitala w Olsztynie.  Pojazd 43-latka został poważnie uszkodzony.

Mieszkaniec powiatu olsztyńskiego jechał sam, był trzeźwy. Ruch w miejscu zdarzenia przez ponad 2 godziny odbywał się wahadłowo.

W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 

mk/in

  • Rozbite audi
    Wypadek drogowy
  • Audi z widocznymi uszkodzeniami
    Wypadek drogowy