Śmiertelne potrącenie w Nowym Mieście Lubawskim - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne potrącenie w Nowym Mieście Lubawskim

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego do którego doszło na ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Mieście Lubawskim. Kierujący samochodem ciężarowym marki DAF potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń 64-latka poniosła śmierć na miejscu.

Do zdarzenia doszło wczoraj (15.05.2019r.) ok godz. 15:35 na ulicy Grunwaldzkiej w Nowym Mieście Lubawskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wypadku wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki DAF potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych kobietę. W wyniku poniesionych obrażeń 64-latka poniosła śmierć na miejscu. Na miejscu zdarzenia pracowały jednostki Policji, Pogotowia Ratunkowego, Straży Pożarnej oraz Inspekcji Transportu Drogowego. Pod nadzorem prokuratora wykonywano oględziny miejsca zdarzenia, pojazdu oraz zabezpieczano ślady.

Teraz prowadzone będzie śledztwo, które wyjaśni szczegółowe okoliczności i przebieg wypadku.

(lm/rj)

  • Na zdjęciu widoczne jest przejście dla pieszych, na którym została potrącona kobieta. Na miejscu zdarzenia pracują policjanci.