Śmiertelny wypadek na trasie Wola Lipecka - Kumajny - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelny wypadek na trasie Wola Lipecka - Kumajny

Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 22:00 na drodze gminnej pomiędzy miejscowością Wola Lipecka a miejscowością Kumajny. Zginął 18- letni pasażer pojazdu VW Golf, a kierujący z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj około godziny 22:00 na drodze gminnej pomiędzy miejscowością Wola Lipecka a miejscowością Kumajny. Jak wstępnie ustalono, 18-letni kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf jadąc w kierunku miejscowości Kumajny, po wyjechaniu z łuku drogi w lewo z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 18-letni pasażer pojazdu Volkswagen Golf, pomimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł. Kierujący mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany karetką do Szpitala w Olsztynie.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Lidzbarku Warmińskim. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku.

(kch/rj)

 

  • Samochód rozbity na drzewie.
  • Samochód rozbity na drzewie.