Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Prosto z pracy trafił do policyjnej celi. Posiadał ponad 20 gramów amfetaminy

Ostródzcy kryminalni zabezpieczyli ponad 20 gramów amfetaminy przy 24-latku, którego od jakiegoś czasu podejrzewali, że może posiadać nielegalne substancje odurzające. 24-latek usłyszał już zarzut w tej sprawie i przyznał się do niego. Ze swojego postępowania będzie się teraz tłumaczyć przed sądem.

Ostródzcy kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej na podstawie przeprowadzonych czynności ustalili, że 24-letni mieszkaniec gminy Miłomłyn może posiadać narkotyki. Wczoraj (14.03.2019) czekali na niego pod jego zakładem pracy Wkrótce po tym jak został zauważony, został zatrzymany. Przypuszczenia mundurowych potwierdziły się. Młody mężczyzna w aucie miał ponad 20 gramów amfetaminy.

 

Ładowanie odtwarzacza...

 

 

  • Zatrzymany mężczyzna Zatrzymany mężczyzna prowadzony przez policjanta korytarzem w komendzie
    Zatrzymany mężczyzna
  • Zabezpieczone przedmioty Leżące na stole zabezpieczone przez policjantów narkotyki w woreczku, pieniądze, waga, telefon, karta płatnicza
    Zabezpieczone przedmioty

 

Młody mieszkaniec gminy Miłomłyn noc spędził w policyjnym areszcie i dzisiaj usłyszał zarzut posiadania narkotyków, do którego się przyznał i wyraził wolę dobrowolnego poddania się karze. O jego przyszłości będzie decydował sąd. Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii za posiadanie środków odurzających przewiduje karę nawet  do 3 lat pozbawienia wolności.

 (ak/tm)