Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Iława

Iława: Wychodził wcześnie rano wracał późnym wieczorem. I tak został zatrzymany

Nawet wczesne wychodzenie z domu i późne powroty na nic się zdały, policjanci zatrzymali 31-latka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. 31-latek trafił już na 15 dni do więzienia. Mieszkaniec powiatu iławskiego nie wykonał nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne wskazane przez sąd.

Iławscy policjanci sprawdzali różne adresy, pod którymi mógłby przebywać poszukiwany mężczyzna. W trakcie czynności ustalili, że mieszkaniec powiatu iławskiego znajduje się w jednym z mieszkań na terenie Zalewa. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce, gdyż wiedzieli, że będzie tam tylko przez kilka najbliższych godzin. 31-latek był bardzo zaskoczony wizytą policjantów, tym bardziej, że bardzo wcześnie rano wychodził z domu i wracał późnym wieczorem, aby nie zostać namierzonym. Mieszkaniec powiatu iławskiego już trafił do aresztu.

31-latek spędzi w więzieniu najbliższe 15 dni, ponieważ nie wykonał nieodpłatnej kontrolowanej pracy na cele społeczne wskazane przez sąd za popełnione wykroczenia.

jk/in