Szczytno: Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Policjanci pracowali na miejscu wypadku drogowego

Szczycieńscy policjanci, strażacy oraz służby medyczne pracowały wczoraj na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Warszawskiej w Szczytnie. Jak ustalili funkcjonariusze 35-letni kierowca ciężarowego renault potrącił przechodzącą przez jezdnię 50-letnią kobietę. Piesza z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Teraz policjanci będą wyjaśniali wszystkie okoliczności tego wypadku. Kierujący ciężarówką był trzeźwy.

Wczoraj po godzinie 18.00 w Szczytnie na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Warszawskiej, doszło do wypadku drogowego, w którym poważnie ucierpiała 50-letnia kobieta. Piesza została potrącona przez ciężarowe auto marki Renault, którym kierował 35-latek. Jak wstępnie ustalili policjanci, do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych. Poszkodowana mieszkanka gminy Szczytno z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Olsztynie. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-letniego kierowcy, był trzeźwy.

Teraz policjanci w toku postępowania ustalą wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku drogowego.

Zdjęcie, które jest ilustracją do niniejszej informacji pochodzi ze źródeł Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie.