Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gołdap: Konkurs literacki „Baju, baju, baj… z morałem”

Starostwo Powiatowe w Gołdapi i Komenda Powiatowa Policji w Gołdapi zapraszają wszystkie osoby pełnoletnie, do udziału w konkursie literackim „Baju, baju, baj… z morałem”. Konkurs realizowany jest w ramach projektu pn: „On, Ty i Ja – razem na szlaku bezpieczeństwa powiatu gołdapskiego", dofinansowanego z rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej" im. Władysława Stasiaka.

Bajkowe opowieści uczą reguł dobra i zła oraz wpajają wzory prawidłowych zachowań. Taka forma przekazu pozwoli przedstawić, jakie niebezpieczeństwa można spotkać na drodze w cyberprzestrzeni, czy też w kontaktach z nieznajomymi oraz jak ich uniknąć. Popularyzacja wiedzy na ten temat jest bardzo ważna, ponieważ wpajając zasady bezpieczeństwa dzieciom, mamy pewność, że będą one procentowały przez całe życie.

Konkurs ma charakter otwarty.

Uczestnikiem konkursu może być każda osoba pełnoletnia, która do 26 października prześle opowiadanie własnego autorstwa spełniające warunki konkursu.

Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowych Starostwa Powiatowego w Gołdapi oraz Komendy Powiatowej w Gołdapi. Na laureatów oprócz publikacji książkowej czekają atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zapraszamy!

(ab/tm)

Pliki do pobrania