Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Szczytno: Nie płacąc za towar, wypił go na miejscu, a następnie zasnął pomiędzy regałami. Jego zachowanie to nic innego jak kradzież

Szczycieńscy policjanci podjęli interwencję wobec 28-letniego mężczyzny, który w jednym z miejskich marketów urządził sobie jednoosobowe przyjęcie. Mężczyzna na terenie sklepu najpierw wziął ze sklepowej półki alkohol i wypił go "na miejscu", a potem popił go dziecięcym soczkiem, który także zabrał z półki. Zmęczony "imprezą" mężczyzna położył się na stercie papieru toaletowego przeznaczonego do sprzedaży i zasnął. Jego sen zaburzyli interweniujący policjanci.

W miniony poniedziałek (08.10.2018) szczycieńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z miejskich marketów. Tam pracownik ochrony sklepu powiadomił, że na dziale kosmetycznym, na stercie papieru toaletowego śpi nietrzeźwy mężczyzna. Interweniujący na miejscu policjanci szybko przywrócili ład i porządek w markecie, przerywając sen znużonemu klientowi, wyprowadzili go ze sklepu. Mundurowi ustalili, że chwilę przed tym jak 28-latek zasnął, zabrał z półek sklepowych butelkę wódki i małe opakowanie dziecięcego soku. Mężczyzna wypił skradzione trunki na terenie sklepu, chowając się przy tym między regałami.

Teraz 28-letni mieszkaniec Szczytna odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za kradzież kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny.

(esz/sb)