Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Braniewo : Policjanci wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku

Policjanci z Braniewa wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do którego doszło na trasie Stare Siedlisko-Dębiny. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-letni kierowca golfa, który podróżował z 21-latkiem, stracił nagle panowanie nad autem i uderzył w drzewo. Niestety na skutek odniesionych obrażeń pasażer zmarł. Czynności w tej sprawie trwają.

Dzisiaj około godz.7:00 oficer dyżurny Policji został powiadomiony o wypadku drogowym w okolicy miejscowości Stare Siedlisko w gminie Wilczęta. Na wskazany odcinek drogi natychmiast skierowano patrol policji oraz karetkę pogotowia. Niestety pomimo podjętej reanimacji 21-letni pasażer samochodu zmarł.
Na miejscy wypadku pracowała policyjna grupa dochodzeniowo - śledcza z technikiem kryminalistyki oraz prokuratorem. Funkcjonariusze przeprowadzili oględziny, w trakcie których zabezpieczyli ślady, wykonali także niezbędną dokumentację fotograficzną oraz szkic miejsca zdarzenia.
Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-letni kierowca golfa stracił panowanie nad autem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek odniesionych obrażeń na miejscu zginął 21-letni pasażer. Kierowca golfa miał prawo jazdy od czerwca br. Czynności w tej sprawie trwają.
js/kw