Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: V Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Komendanta Głównego Policji im. mł.asp. Marka Cekały - zapowiedź

W dniach 12-14 września 2018 roku w Olsztynie odbędzie się V Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Kobiet i Mężczyzn o Puchar Komendanta Głównego Policji im. mł.asp. Marka Cekały. W turnieju udział wezmą 23 drużyny z całej Polski.

V edycja turnieju poświęcona jest śp. mł.asp. Markowi Cekale, policjantowi Oddziału Prewencji Policji KWP w Olsztynie, który 16 lat temu w Mikołajkach oddał swoje życie na służbie - w pościgu za bandytami. Turniej rozegrany zostanie w dwóch kategoriach- żeńskiej i męskiej, o puchar Komendanta Głównego Policji.

Turniej odbędzie się 12-14.09.2018 r na boisku przy Szkole Podstawowej nr 18 w Olsztynie. W tym roku wystąpi w nim 18 drużyn męskich i 5 żeńskich.

Drużyny męskie: KGP, KWP w Łodzi, KWP w Szczecinie, KWP w Radomiu, KWP w Lublinie, KWP w Bydgoszczy, KMP w Elblągu, KPP w Braniewie, KPP w Ostródzie, OPP w Olsztynie, OPP w Warszawie, Państwowa Straż Pożarna w Olsztynie, Państwowa Straż Pożarna w Warszawie, 3 Flotylla Okrętów Podwodnych, 2 reprezentacje KWP Olsztyn i ABW.

Drużyny żeńskie: KGP, KSP, KWP w Łodzi, KWP w Olsztynie, Nadwiślański Oddział Straży Granicznej.


W dniu 14.09.2018 roku o godzinie 13.00 odbędzie się mecz: Kadra Policji kontra reprezentacja Wojska Polskiego garnizonu Olsztyn.
Patronatem honorowym zawody objął: Artur Chojecki Wojewoda Warmińsko - Mazurski , Gustaw Marek Brzezin Marszałek Województwa Warmińsko - Mazurskiego, Piotr Grzymowicz Prezydent Miasta Olsztyn, gen. insp. dr Jarosław Szymczyk Komendant Główny Policji.
Partnerzy:
Zakłady Mięsne "Warmia", GRUPA DBK, COMPENSA, Mazurskie Miody, UWM, Sun Paradise, Carrefour, Szkoła Podstawowa nr 18, 4keepers.

(rj)