Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KWP: Zawody w konkurencjach wytrzymałościowo - siłowych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie

Czujesz się silny? Myślisz, że jesteś w stanie wiele wytrzymać? Uważasz, że jesteś mocniejszy od innych? Masz szansę to sprawdzić. Olsztyńscy policjanci z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie oraz funkcjonariusze z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Olsztynie wspólnymi siłami zorganizowali zawody, w których policjanci będą mieli okazję zmierzyć się w konkurencjach wytrzymałościowo – siłowych.

Zawody w konkurencjach wytrzymałościowo - siłowych o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie odbędą się 20 września 2018 roku w urokliwym otoczeniu na Plaży Miejskiej w Olsztynie przy ul. Kapitańskiej 23 (kąpielisko nr 3) w godz. 9:00 – 14:30.

Organizatorem zawodów o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie jest Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Olsztynie. Współorganizatorem Samodzielny Pododdział Antyterrorystyczny Policji w Olsztynie. Zawody patronatem honorowym objął Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

Popularyzacja aktywności fizycznej i dyscyplin wytrzymałościowo - siłowych oraz idei Fair Play, wymiana doświadczeń i nawiązywanie współpracy między uczestnikami zawodów, a także doskonalenie indywidualnych umiejętności funkcjonariuszy – to podstawowe cele zawodów.

Wziąć udział w zawodach mogą policjanci komend miejskich/powiatowych Policji garnizonu warmińsko – mazurskiego, funkcjonariusze wydziałów Komendy Wojewódzkiej Policji w Olsztynie, Zarządu Centralnego Biura Śledczego Policji w Olsztynie, Oddziału Prewencji Policji w Olsztynie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.

Zgłoszenie uczestników powinno zawierać następujące dane: stopień, imię i nazwisko, wydział/jednostka oraz kontaktowy nr telefonu. Te informacje należy przesłać w terminie do 7 września 2018 roku na adres poczty elektronicznej: krystian.kata@ol.policja.gov.pl

Już teraz osoby zainteresowane wzięciem udziału w zawodach, mogą obejrzeć jak będą wyglądały przykładowe konkurencje, w których przyjdzie im się zmierzyć.

 

 

Regulamin zawodów dostępny jest w załączniku.

(tm)

Pliki do pobrania