Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bartoszyce / Sępopol: Dzieci i nauczyciele pożegnali swojego dzielnicowego po 11 latach pracy współpracy

Dzielnicowy z Posterunku Policji w Sępopolu – st. asp. Radosław Kubkowski - przez prawie 11 lat był częstym gościem w szkołach w swoim rejonie służbowym. Zarówno dzieci jak i nauczyciele bardzo cenili sobie jego wizyty. Podczas ostatniej służby w charakterze dzielnicowego policjant został miło uhonorowany i pożegnany przez tych, z którymi tak regularnie się spotykał – uczniów i nauczycieli tamtejsze szkoły podstawowej.

W piątek (13.04.2018) dzielnicowy z Posterunku Policji w Sępopolu spotkał się z dziećmi w miejscowej szkole podstawowej. Ta wizyta była inna niż wszystkie - ponieważ była ostatnią, kiedy st. asp. Radosław Kubkowski odwiedził ją jako dzielnicowy. Policjant został w ostatnim czasie awansowany i dalszą służbę będzie pełnił w Zespole ds. Wykroczeń.

St. asp. Radosław Kubkowski przez prawie 11 lat był dzielnicowym w Sępopolu. W ciągu tego czasu dał się poznać jako empatyczny, służący pomocą i dobrą radą funkcjonariusz. Dał się też dobrze zapamiętać lokalnej młodzieży, ponieważ był częstym gościem w szkołach w swoim rejonie służbowym. Przez lata służby jako dzielnicowy pomagał rodzicom i nauczycielom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych. O tym, że był ulubieńcem dzieci, świadczą liczne laurki i rysunki, którymi był obdarowywany. Podczas ostatniej w szkole w charakterze dzielnicowego, uczniowie ze szkoły podstawowej w Sępopolu pożegnały swojego dzielnicowego kwiatami, uśmiechami i pamiątkowym zdjęciem.

(mk/tm)

  • Pamiątkowe zdjęcie z dzielnicowym
    Pamiątkowe zdjęcie z dzielnicowym