Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Gołdap: Podsumowano II edycję projektu „DOM, czyli dzielnicowy Oddany Mieszkańcom”

W Starostwie Powiatowym w Gołdapi odbyło się posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w Powiecie Gołdapskim. Podczas niego podsumowana została realizacja drugiej edycji projektu „DOM, czyli Dzielnicowy Oddany Mieszkańcom”.

 

W poniedziałek (22.01.18 r) podczas posiedzenia Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w powiecie gołdapskim, Sekretarz Powiatu Anna Makowska podsumowała realizację II edycji projektu „DOM, czyli Dzielnicowy Oddany Mieszkańcom”. Przypomniała także pozostałe projekty, które realizowane były w ostatnich latach w ramach programu „Razem bezpieczniej”. Od momentu realizacji pierwszej edycji projektu „On, ty i ja na tej samej drodze” do zakończenia drugiej edycji projektu „DOM, czyli Dzielnicowy Oddany Mieszkańcom”, a więc w latach 2012-2017, przeprowadzonych zostało wiele działań, by poprawić bezpieczeństwo na terenie powiatu gołdapskiego. Rozdanych zostało tysiące różnego rodzaju elementów odblaskowych. W tym okresie odbyło się wiele spotkań z mieszkańcami, podczas których rozmawiano o codziennym bezpieczeństwie dzieci i osób dorosłych, w mieście i na wsiach. Były też różnego rodzaju akcje społeczne i konkursy.

Starosta Andrzej Ciołek i wicestarosta Grażyna Senda podziękowali osobom, które współpracowały przy realizacji projektu oraz wręczyli im upominki.

ab/kw