Ełk: Wypadek na trasie Bogusze-Grajewo - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ełk: Wypadek na trasie Bogusze-Grajewo

Do zderzenia czterech pojazdów doszło na DK65. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że Ford Transit najechał na tył nieoświetlonego rozrzutnika, później zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą, a następnie z jadącym za nim mercedesem. Cztery osoby wymagały pomocy medycznej.

Do zdarzenia doszło wczoraj (11.10.2017) na trasie Bogusze - Grajewo na DK65. W wypadku brały udział 2 samochody osobowe, samochód dostawczy i ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że ford transit najechał na tył nieoświetlonego rozrzutnika, później zderzył się z jadącą z naprzeciwka skodą, a następnie z jadącym za nim mercedesem.

Cztery osoby wymagały pomocy medycznej – jedna z tych osób doznała złamania ręki , natomiast trzy pozostałe trafiły do szpitala z ogólnymi potłuczeniami ciała. Wszyscy kierowcy w chwili zdarzenia byli trzeźwi. Zdarzenie spowodowało utrudnienia w ruchu.

  • Miejsce zdarzenia #1
    Miejsce zdarzenia #1
  • Miejsce zdarzenia #2
    Miejsce zdarzenia #2
  • Miejsce zdarzenia #3
    Miejsce zdarzenia #3

Trwają czynności w tej sprawie. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i przebieg tego wypadku.

Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności, o rozwagę oraz respektowanie przepisów drogowych podczas panujących warunków atmosferycznych. Ważne jest dostosowanie prędkości do zmiennej pogody i zadbanie o odpowiedni stan techniczny pojazdów.

(AKdN/TM)