Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Szczytno

Szczytno: Policjanci poszukują zaginionego 32-letniego Kamila Wojtyry

Policjanci szczycieńskiej jednostki policji poszukują 32-letniego Kamila Wojtyry, który we wrześniu ubr. oświadczył rodzinie, że wyjeżdża do praca do Krakowa. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego proszone są o kontakt telefoniczny z policją pod numerami telefonów 997, 112.

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie poszukują 32-letniego Kamila Wojtyry. Mężczyzna we wrześniu 2016 roku poinformował rodzinę, że wyjeżdża do pracy do Krakowa. W dniu 6 sierpnia br. najbliżsi złożyli zawiadomienie o jego zaginięciu, gdyż do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, koloru ciemny blond, niebieskie oczy. Brak informacji, co do cech ubioru.

Wszystkie osoby mające informację na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o pilny kontakt telefoniczny z policją pod numerami telefonów 997, 112.

ig/in