Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KPP Szczytno

Szczytno: Podpalił trawę za szkołą. Został zatrzymany i ukarany mandatem

Szczycieńscy policjanci ukarali mandatem mieszkańca Szczytna, który został zatrzymany po tym, jak podpalił trawę za szkołą podstawowa nr 6. Czujni świadkowie wezwali patrol policji, na widok którego 44-latek zaczął uciekać. Nie udało mu się daleko uciec, został schwytany i osadzony w policyjnej celi. Mężczyzna był nietrzeźwy.

W środę szczycieńscy policjanci zostali wezwani na interwencję w okolice Szkoły Podstawowej nr 6 w Szczytnie, gdzie jakiś mężczyzna podpalił trawę. Funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce natychmiast zauważyli człowieka, którego wygląd odpowiadał opisowi podanemu przez świadków.

Na widok patrolu policji wskazany mężczyzna zaczął uciekać. Nie udało mu się jednak uciec, ponieważ został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Jak się okazało, był to 44-letni mieszkaniec naszego miasta, który na dodatek był nietrzeźwy. Został wiec osadzony w policyjnej celi, zaś wczoraj po tym jak wytrzeźwiał, na mężczyznę za popełnione wykroczenie,  nałożono mandat karny w wysokości 300 złotych. 

esz/in