Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

KMP Olsztyn

Olsztyn: Posiadali marihuanę i tabletki ekstazy – nie unikną odpowiedzialności

Policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Środki odurzające zostały znalezione w samochodzie i mieszkaniu podejrzanych. Łącznie policjanci zabezpieczyli 25 gramów nielegalnego suszu i 37 tabletek ekstazy. Dzisiaj mężczyźni usłyszą zarzuty. Grożą im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu policjanci z wydziału dw. z przestępczością narkotykową zatrzymali do kontroli drogowej pojazd, którym podróżowało trzech mężczyzn. Podczas legitymowania jeden z nich był bardzo zdenerwowany – jak się później okazało miał powód. W paczce po papierosach ukrywał susz roślinny. Funkcjonariusze zabezpieczyli susz i pojechali do miejsca zamieszkania podejrzanych osób. W trakcie przeszukania ich domu, w łazience w słoiku policjanci znaleźli 25 zawiniątek nielegalnej rośliny, oraz plastikowe pudełko wypełnione tabletkami. Testy narkotykowe jednoznacznie potwierdziły, że były to narkotyki - 25 gramów marihuany i 37 tabletek ekstazy.

Cała trójka została zatrzymana i osadzona w policyjnym areszcie. Dzisiaj usłyszą zarzuty posiadania środków odurzających. Za posiadanie środków odurzających mogą grozić im kary do 3 lat pozbawienia wolności.

rp/in

  • Zabezpieczone narkotyki
    Zabezpieczone narkotyki
Ładowanie odtwarzacza...