Pisz: Poszukiwany ukrywał się za kominem na strychu - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Poszukiwany ukrywał się za kominem na strychu

Piscy policjanci zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który od kilku miesięcy ukrywał się przed organami ścigania. Mieszkaniec gminy był poszukiwany listem gończym między innymi za kradzieże i włamania. Ukrywał się przed policjantami za kominem na strychu. 23-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności o łącznym wymiarze 8 lat.

Piscy kryminalni, od kilku miesięcy prowadzili czynności poszukiwawcze za mieszkańcem gminy, który ukrywał się przed organami ścigania. Z tego względu wystawiony został za nim list gończy. 23-latek był poszukiwany między innymi za kradzieże i włamania.

To właśnie ten mężczyzna w marcu 2013 roku, wspólnie z kolegą, włamał się do budynku Ochotniczego Hufca Pracy w Piszu. Sprawcy wyłamując drzwi wejściowe dostali się do środka, skąd dokonali kradzieży sprzętu elektronicznego o łącznej wartości blisko 4 00 złotych.

Policjanci ustalili, gdzie może przebywać 23-latek. Znaleźli go w miejscu zamieszkania. Poszukiwany ukrywał się na strychu za kominem, gdzie miał specjalnie przygotowane miejsce do spania Mężczyzna widząc funkcjonariuszy kryminalnych nie krył swojego zaskoczenia.

23-latek ma do odbycia karę pozbawienia wolności o łącznym wymiarze 8 lat.

Asz/kw