Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pisz: Dwie osoby podejrzane o posiadanie narkotyków w rękach piskiej policji

Piscy kryminalni zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. To mężczyźni w wieku 28 i 31 lat, mieszkańcy gminy Pisz. W ich mieszkaniach policjanci znaleźli i zabezpieczyli blisko 25 gram marihuany, czyli około 50 porcji dilerskich. Narkotyki ukryte były w szklanym słoiku oraz w plastikowym pudełku. Za posiadanie środków odurzających grozi im kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

Piscy policjanci zatrzymali kolejne dwie osoby podejrzane o posiadanie środków odurzających. Kryminalni znaleźli marihuanę w mieszkaniu 31-letniego mieszkańca gminy Pisz. Susz rośliny schowany był w szklanym słoiku. Policjanci zabezpieczyli słoik z zawartością oraz dwa telefony komórkowe.

Środki odurzające funkcjonariusze znaleźli także w mieszkaniu 28-letniego mieszkańca tej samem miejscowości. W tym przypadku narkotyki w postaci suszu roślinnego ukryte były w plastikowym pudełku schowanym w pokoju oraz w worku foliowym ukrytym w garażu. W mieszkaniu tym kryminalni zabezpieczyli także telefony komórkowe, kartę płatniczą oraz wagę elektroniczną.

W sumie policjanci zabezpieczyli środki odurzające w ilości blisko 25 gram, czyli około 50 porcji dilerskich. Wstępne badanie testerem wykazało, że znaleziony susz roślinny to marihuana.

Za posiadanie środków odurzających grozi kara nawet 3 lat pozbawienia wolności.

 

(as/rj)