Ostróda: Dzielnicowy podczas wywiadu znalazł narkotyki - Aktualności - Policja Warmińsko-Mazurska

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ostróda: Dzielnicowy podczas wywiadu znalazł narkotyki

Dzielnicowy z Komendy Powiatowej Policji w Ostródzie zatrzymał 23-latka, który jest podejrzany o posiadanie narkotyków. Ukrytą marihuanę policjant znalazł przy mężczyźnie po tym, jak poczuł w jego mieszkaniu jej charakterystyczny zapach. Mieszkaniec miasta usłyszał już zarzut popełnienia przestępstwa. Za posiadanie środków odurzających grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Dzielnicowy realizując obowiązki służbowe zapukał do jednego z ostródzkich mieszkań. Sprawa dotyczyła zamieszkującego tam 23-latka. Po otwarciu drzwi dzielnicowy wyczuł unoszący się w pomieszczeniach zapach palonej marihuany. Policjant podczas przeszukania znalazł w odzieży młodego mężczyzny oraz w jego pokoju marihuanę i amfetaminę.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia (17.03.2017r.) został przesłuchany i  usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za popełnione przestępstwo może mu grozić kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 

(jk/rj)